Вартість квитка

Дитячий:
до 7 років - безкоштовно
від 7 до 14 - 50 грн / чол
Дорослий від 14 років - 100 грн
+38 (067)-799-67-92
+38 (067)-762-82-16
e-mail: straus@yug.net.ua

Зоопарк

Сьогодні вже нікого не здивуєш наявністю практично будь-якого домашнього вихованця. Тераріуми, пташники і вольєри з дикими тваринами можуть собі дозволити як заможні цінителі екзотики, так і народні аматори що цікавляться живою природою. Різниця полягає лише в розмірах популяції і готовності містити.

В останні кілька років актуальним напрямком стало птахівництво, а все більше цікавить з усього різноманіття найбільший на землі птах - страус. Про красу і незвичність цих пернатих не варто нагадувати зайвий раз, тому початківці фермери або ж невеликі приватні господарства шукають можливості купити страуса, а потім спробувати розводити його в неволі чи просто зробити цікавинкою власного розсадника.

Хто може допомогти у вирішенні такого питання

Зрозуміло, можна перелопатити величезну кількість інформації, відвідати сотні форумів, накупити цілий стос книжок і журналів, проте ніщо це не зрівняється з досвідом, яким володіють працівники страусиних ферм. Тут роками підбирають:

  • оптимальний раціон;

  • умови утримання;

  • особливості виховання;

  • цикли розмноження.

Ось чому набагато легше отримати всю необхідну інформацію саме тут. Страус Південь пропонує безкоштовні консультації від моменту закупівлі яєць до самого останнього дня дорослої особини. Для покупців це вигідна пропозиція відразу з кількох причин:

  1. Ви маєте можливість розпочати власне розведення страусів згідно всім санітарним нормам з мінімальними ризиками.

  2. Підготовка до транспортування в спеціальному контейнері.

  3. Дуже високий відсоток виживання курчат.

  4. Значна економія коштів і часу на адаптацію тварини у ваших умовах;

  5. Майже ніяких обмежень в кількості особин при покупці.

Як бачите, є всі передумови для співпраці саме з нашою фермою, особливо якщо мова йде про вирощування птиці в найближчих регіонах. Фахівці розкажуть, що може чекати попереду і як уникнути проблем на протязі всього періоду. З нами простіше! З нами дешевше!

Як нас знайти