Вартість квитка

Дитячий:
до 7 років - безкоштовно
від 7 до 14 - 50 грн / чол
Дорослий від 14 років - 100 грн
+38 (067)-799-67-92
+38 (067)-762-82-16
e-mail: straus@yug.net.ua

Зоопарк

 

Їх яйця, пір'я і м'ясо цінуються дуже високо в усьому світі, при тому, що доглядати за поголів'ям не так вже й сложно.Ми займаємося виведенням великого птаха вже досить давно (якщо точніше - з 2002 року). За цей час встигли випробувати і вибрати для себе найсучасніші методи, засновані на технологіях і досвіді світових експертів.

У нас працюють фахівці самих різних областей тваринництва і ветеринарії, що дозволяє вирощувати здорове і сильне потомство. Для жителів і гостей міста проводиться екскурсія найцікавішими місцями, і повірте, подивитися є на що.

Величезні загони, що тягнуться на кілька гектар, приручені птахи, що не бояться людей. Вони точно знають, що відвідувачі принесли їм щось смачненьке і тому охоче підходять до огорожі.

Найчастіше гості закладу зазначають зацікавлена поведінку тварин. Дійсно, до доглядачам і персоналу вони вже звикли, а от туристи, виряджені в усі яскраве і світле, ваблять і притягують.

На об'єкті багато цікавого. Не тільки страуси зможуть залучити допитливі дітей. Екскурсовод розповість і покаже багато цікавих місць, продемонструє як живуть і розвиваються вихованці, що для них робиться кожен день і протягом всього року.

Дорослі також зможуть почерпнути багато корисного, з'явиться можливість оцінити весь той масштаб, креативну думку, яку вдалося втілити в життя за вельми короткий проміжок існування ферми. Приходьте, Вам точно сподобається!

Останні новини

Як нас знайти