Вартість квитка

Дитячий:
до 7 років - безкоштовно
від 7 до 14 - 50 грн / чол
Дорослий від 14 років - 100 грн
+38 (067)-799-67-92
+38 (067)-762-82-16
e-mail: straus@yug.net.ua

Зоопарк

Вони не літають, тому досить обмежити їх пересування по суші, щоб повністю припинити спроби до втечі.

Дивовижними є особливості будови і поведінки цих птахів. Їх можна помітити вже через пів години спостережень, що і пропонують в "Страус-Південь".

Сильні довгі ноги для подолання величезних відстаней у високій траві. Така ж довга шия для пошуку їжі. Зрозуміло, в неволі вони мало використовують всі свої навички, оскільки облаштована зручна система годівлі.

 

Цікавим буде і той факт, що чорні африканські страуси, як і багато інших - полігамні. Тобто сім'я складається з самця і кількох самок. В період висиджування яєць обов'язки розподіляються, віддаючи на піклування кладку самкам днем і самцеві вночі.

Незважаючи на габарити - страуси дуже полохливі. Нерідко вони кидають своє потомство, рятуючись втечею від хижаків. Хоча бувають випадки лютою оборони гнізда. Після вилуплення пташенят настає період виходжування, протягом якого поголів'я однієї сім'ї може налічувати 30 особин.

 Старші по черзі несуть варту, спостерігаючи за обстановкою, і оскільки вже через місяць пташенята можуть розвивати швидкість до 50 км / ч будь шерех стає сигналом до спільного втечі. Приходьте і можливо застанете величне створення у всій його красі.

Останні новини

Як нас знайти