Вартість квитка

Дитячий:
до 7 років - безкоштовно
від 7 до 14 - 50 грн / чол
Дорослий від 14 років - 100 грн
+38 (067)-799-67-92
+38 (067)-762-82-16
e-mail: straus@yug.net.ua

Зоопарк

Вартість квитка

Дитячий:
до 7 років - безкоштовно
від 7 до 14 - 50грн / чол
Дорослий від 14 років - 100 грн

Вас, завжди в гарному настрої, зустрінуть милі і доброзичливі тварини, вони готові розвеселити вас і підняти настрій. Для дітей обладнано дитячий майданчик, катання на віслюках. По всій території розташовані місця відпочинку.

Крім основного зоопарку в якому ви побачите численна кількість тварин - це і хижі: вовки, лисиці, єноти, леви копитні: антилопи, поні, лами, коні, віслюки, лані та ін., Також три водойми з водоплавними птахами і пеліканами, водойма з кольоровими коропами Коі, і багато інших тварин і птиці, понад 100 голів страусів.

Так само є контактний зоопарк в який відвідувачі можуть зайти, поспілкуватися, погладити і погодувати милих і дружелюбних тварин.

Зоопарк не стоїть на місці він завжди поповнюється новими жителями. Проводяться як індивідуальні так і групові екскурсії. Ми завжди раді бачити Вас у нас в гостях.

Страусина ферма знаходиться на північному виїзді з Мелітополя в бік Запоріжжя. Також можна дістатися громадським транспортом - Північний переїзд, зупинка - провулок Чайковського (15 хв ходьби).

Останні новини

Як нас знайти